Parkemod 2001 yılında kurulmuş dekorasyona yönelik özellikle parke konusunda ithalat ihracat dağıtım ve uygulama hizmeti veren bir firmadır. Yoğunlukla Avrupa ülkelerinden (Almanya –Polonya-İsviçre-İtalya) lamine ve laminat parke ithalatı ve dağıtımı ve servis hizmeti vermektedir Ayrıca Ülkemizde parke ve parke yan ürünleri üretimi yapan firmaların ürünlerinin iç ve dış piyasada pazarlama faliyetlerini sürdürmektedir.

Ürünlerimiz ;
Lamine parke
Laminat Parke
Masif parke
Parke aksesuarları(süpürgelik, şilte, geçiş ve bitiş profilleri) ve tamamlayıcı malzemeler (tutkallar,astarlar,cilalar vs.)dir.


Founded in 2001 Parkemod specializes in the import and export of flooring products,and their installment throughtout Turkey and abroad. Engineered, solid and laminate flooring products are mainly imported from European countries (Germany-Poland-Switzerland-Italy-Spain- Estonia) and are distirubuted throughout Turkey from our Istanbul warehouse.

Products ;

Engineered flooring
Laminate flooring
Solid parquet
Wooden stairs
Wooden deck (floor space of teeth) Flooring accessories and complemantary materaials (adhesives,coatings,lacquers,etc..).

 

Doğadan Mekanlara

0216 348 10 21